ČeštinaEnglish

HELLMA Gastronomický servis s.r.o.

Kontakty

Kontaktní osoby

Kontakty

Václav Vítek

Jednatel společnosti

Tel.: +420 283 930 141

Tel.: +420 251 010 240

Mobil: +420 602 278 670

Fax: +420 283 932 157

E-mail: Vaclav.Vitek@hellma.cz

Pavel Šilhavý

Manažer pro klíčové zákazníky

Tel.: +420 283 930 141

Tel.: +420 251 010 351

Mobil: +420 602 190 494

Fax: +420 283 932 157

E-mail: Pavel.Silhavy@hellma.cz

Ing. Aleš Goldšmíd

Výrobně technický ředitel

Tel.: +420 283 930 141

Tel.: +420 251 010 323

Mobil: +420 602 190 496

Fax: +420 283 932 157

E-mail: Ales.Goldsmid@hellma.cz

Ing. Martina Vítková

Manažer kvality

Tel.: +420 251 010 276

Fax: +420 283 932 157

E-mail: Martina.Vitkova@hellma.cz

Adéla Steinerová

Manažer nákupu

Tel.: +420 251 010 221

Mobil: +420 725 996 793

Fax: +420 283 932 157

E-mail: Adela.Steinerova@hellma.cz

Martin Šulc

Projektový manažer

Tel.: +420 251 010 239

Mobil: +420 731 104 469

E-mail: Martin.Sulc@hellma.cz

Ing. Jana Štětinová

Manažer zakázek FR/CH

Tel.: +420 251 010 247

Mobil: +420 601 569 737

E-mail: Jana.Stetinova@hellma.cz

Petr Kosydar

Plánovač výroby

Tel.: +420 251 010 309

Mobil: +420 601 569 804

Šárka Čehovská

Manažer zakázek a tisku CZ, AT

Tel.: +420 251 010 349

Tel.: +420 283 930 141

Mobil: +420 251 010 205

E-mail: Sarka.Cehovska@hellma.cz

Ing. Martin Brábník

Manažer zakázek a tisku DE

Tel.: +420 283 930 141

Tel.: +420 251 010 241

Fax: +420 283 932 157

E-mail: Martin.Brabnik@hellma.cz

Jana Bláhová

manažer zakázek a tisku BE, HU, PL

Tel.: +420 251 010 352

Fax: +420 283 931 148

E-mail: Jana.Blahova@hellma.cz

Jana Růžičková

Vedoucí ekonomického úseku

Tel.: +420 251 010 346

Mobil: +420 602 216 329

Fax: +420 283 932 157

E-mail: Jana.Ruzickova@hellma.cz

Ing. Daniela Hrášková

Finanční účetní

Tel.: +420 283 931 148

Tel.: +420 251 010 237

Tel.: +420 283 930 141

Fax: +420 283 932 157

E-mail: Daniela.Hraskova@hellma.cz

Marcela Kosydarová

Mzdová účetní

Tel.: +420 283 931 148

Tel.: +420 251 010 243

Fax: +420 283 932 157

E-mail: Marcela.Kosydarova@hellma.cz