ČeštinaEnglish

HELLMA Gastronomický servis s.r.o.

Kariéra

HELLMA Gastronomický servis Praha spol. s r.o.

O nás

Chcete pracovat v menším a přátelském kolektivu, kde si navzájem ceníme práce druhých a zároveň mít jistotu trvalé práce pod záštitou velké mezinárodní společnosti. Přijďte pracovat k nám.

HELLMA Gastronomický servis Praha, spol. s r.o., je od r. 1990 přední výrobce a distributor širokého sortimentu potravin v porcích a doplňků do gastronomie.

Aktuální nabídka volných pozic:

Operátorka balící linkycca 25 000 Kč / měsíc

Zobrazit více informací
Náplň práce:
  • obsluha balícího stroje - dvousměnný/třísměnný provoz

Požadujeme:
  • manuální zručnost
  • bezúhonnost
  • zdravotní průkaz

Nabízíme:
  • 10.000 Kč nástupní bonus (50% po 3 měsících; 50% po 6 měsících)
  • zázemí stabilní výrobní firmy
  • mzda po zapracování: cca 25.000 Kč
  • příspěvek na stravování ve vlastním zařízení v areálu pracoviště nebo stravenkové poukázky
  • týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • pracovní oděv a obuv
  • po dohodě možnost zkráceného pracovního úvazku

Termín nástupu:
  • ihned
Marcela Kosydarová
Mzdová účetní

Marcela.Kosydarova@hellma.cz

+420 283 931 148